Bestuur

voorzitter - beheer Ganzeveld

Koen Martens Riethulstraat 6 9880 Aalter

natuurpuntaalter@skynet.be - 09/375.01.88

secretaris - redactie nieuwsbrief

Piet Smessaert Bellemstraat 121 9880 Aalter

p.smessaert@skynet.be - 0471/53 67 01

beheer kanaalbermen - nieuwsbrief

Gino Van Hoorebeke Stuivenberg 6 9881 Bellem

gino.van.hoorebeke@telenet.be - 09/374.71.22

natuurstudie - beheer vallei van de Poekebeek

Jan Versigghel Gouvernementstraat 34 9880 Aalter

jan.versigghel@skynet.be - 09/375.21.28

milieuraad - natuurstudie

Jan Pauwels Brugstraat 3 bus 3a 9880 Aalter

jan.pauwels@kasper.be - 09 /374.58.84

milieuraad - natuurstudie

Guido Vranken A.L. Huxleystraat 39 9881 Bellem

vrankenvansteen@scarlet.be - 09/374.81.17

beleid - sterren

Stijn Vanderheiden Cijnsstraat 9b 9880 Aalter

stijn.vanderheiden@gmx.net

beheer

Pieter Collier Lodorp 129880 Aalter

pietercollier@hotmail.com - 0499/41.69.84

redactie - activiteiten - milieuraad

Karolien Bracke Molenstraat 61 9880 Aalter

karolien.bracke@scarlet.be - 09 375 09 92

natuurstudie - natuurfotografie

Henk Wallays Ter Goedingen 40 9881 Bellem

Henk.Wallays@pandora.be - 09/374.23.03

beheer Zouter - gecoro

Piet Opstaele Wingenestraat 70a 9880 Aalter

piet.opstaele@gmail.com - 09/335.58.52

penningmeester

Alain Sucaet Charlestonstraat 1 9880 Aalter

alain.sucaet@telenet.be - 09/374.48.30

ledenwerving

Liselotte Dierickx Gouvernementstraat 34 9880 Aalter

jan.versigghel@skynet.be - 09/375.21.28